Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Číšník/servírka v kongresovém centru hotelu Tři Věžičky, Jihlava

Pozice:
Číšník/servírka v kongresovém centru hotelu Tři Věžičky
Zaměstnavatel:
GARANT - KONGRES, s.r.o.
IČO:
29357250
Oblast (okres, kraj):
Jihlava
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
30500
Popis práce:

Jedná se o práci v Kongresovém centru Hotel Tři Věžičky.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Obsluha firemních akcí - coffee breaky, rauty, bufety, večírky
- Pracovní doba – dle objednaných akcí. Někdy více dní v práci, někdy méně, ale v celkovém průměru méně strávených hodin v práci než při práci krátký/dlouhý týden

NABÍZÍME:
Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
Personální stravování - zdarma
O letních prázdninách více volna (nejsou firemní akce)
Od Štědrého dne až do nového roku - celozávodní dovolená

POŽADUJEME:
Vyučení nebo praxe v oboru
Velmi dobré komunikativní a organizační schopnosti
Zodpovědný přístup, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a vstřícnost
Řidičský průkaz B a auto výhodou

V případě zájmu, zašlete Váš životopis na prace@trivezicky.cz.

Další informace na https://www.trivezicky.cz/kariera/

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Kamila Frühaufová
Telefon:
736 626 133
Počet zobrazení inzerátu:
27×